​​​​

Мистецька подорож

Український народний хор імені Станіслава Павлюченка кафедри народнопісенного та хорового мистецтва ФММ КНУКіМ вирушив у мистецьку подорож Європою. Разом із своїм незімнним керівником - кандидатом мистецтвознавства професором Оленою Скопцовою - хористи вже відвідали Словаччину - міста Пряшев і Кошице, де наш славний хор добре знають.

Декан Пряшівського університету пан Шафін, а також Почесний консул Нідерландів Матуш Мурайда при особистій зустрічі із студентами КНУКіМ наголосили: "Якби в Україні всі справи були у такому ладу і гармонії як їхній спів, то це була б найпотужніша держава у світі..." - писала європейська преса на концертні виступи по Європі хору Кошиця, знаменитого політика і диригента. Кошиць і його хор першим відкрив через мистецтво Україну цілому світові. Історія йде по колу і нині це дуже актуально. Знаний  народний хор Київського Національного університету культури і мистецтв облюблений у Словаччині. Його у Пряшеві і Кошицях знають всі. Тут наші сусіди майже нічого не знають про Україну. Але співом хор С. Павлюченка став найкращою візитною карткою України!"

Далі в планах музикантів - кнукімівців участь у двох відомих європейських хорових конкурсах - фестивалях в Австрії (Відень) і Чехії (Прага). Тож пропонуємо фотозвіти із соцмереж про перебування павлюченківців закордоном і чекаємо наш  відомий мистецький колектив із перемогами!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49(096) 391-28-91(098) 398-20-30 Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Консультуємо абітурієнтів за телефонами: (067) 314-49-10

✔  артист-вокаліст естрадного співу
Консультує: Попова Алла Борисівна, тел. (050) 207-37-73

✔  керівник капели бандуристів, артист оркестру / ансамблю / капели бандуристів, диригент, викладач