​​​​

Фольклорний майстер-клас

10 листопада 2015 року до фольклористів КНУКіМ завітав заслужений артист України, соліст Національного академічного українського народного хору імені Г. Верьовки Степан Школьний.

Зустріч із Майстром народної пісні відбувалася в лабораторії музичного фольклору кафедри народної художньої творчості та фольклору і була організована дочкою Майстра – викладачем кафедри, кандидатом мистецтвознавства Тетяною Школьною. Нам цікава була думка Степана Федоровича щодо викладання вокалу у студентів – фольклористів і його власне бачення різних вокальних методик, адже за плечима артиста – робота в Київському академічному театрі українського фольклору «Берегиня» і Національному хорі імені Г. Верьовки, а отже – величезний досвід з народного вокалу і сценічного його втілення. Тому зустріч відбувалася у незвичному форматі особистих майстер-класів від Степана Школьного для кожного із студентів класу вокалу Тетяни Школьної.

Майстер звертав увагу на все: на дихання і використання різних його видів під час співу, на недоліки звуковидобування, інтонування, на сценічне втілення автентичного матеріалу, давав настанови щодо вокальної техніки, давав рекомендації щодо обраного репертуару. Кожний із студентів почув від Майстра оцінку особистого вокального розвитку і побажання щодо професійного росту.

Яскравий і незвичний майстер-клас від Степана Школьного викликав багато емоцій у студентів, які вже запропонували зробити такі практичні мистецькі зустрічі регулярними.

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49(096) 391-28-91(098) 398-20-30 Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Консультуємо абітурієнтів за телефонами: (067) 314-49-10

✔  артист-вокаліст естрадного співу
Консультує: Попова Алла Борисівна, тел. (050) 207-37-73

✔  керівник капели бандуристів, артист оркестру / ансамблю / капели бандуристів, диригент, викладач