​​​​

Міський огляд - конкурс народної творчості

Нещодавно в Києві відбувся міський огляд – конкурс народної творчості – 2015, а саме – заключний тур змагань з вокально - хорового жанру.

В категорії «непрофесійні хорові колективи» своє мистецтво на розсуд журі представили як уже знані київські хори, так і молодіжні, початкові: хорова капела і капела бандуристів НТУУ «КПІ», вокальний ансамбль «Червона калина» БК «Конча – Заспа», хор «Будівельник», ансамбль народної музики «Дарничанка», хор «Оболонь», фольклорні гурти «Голосухи», «Надвечір’я», ансамбль «Роксоланія», хорова капеда «Дніпро» та інші.

Серед такого різноманіття тембрів і музики у виконанні понад 30-ти творчих колективів столиці України поважному журі потрібно були відзначити найкращих. Приємно відзначити, що одразу три викладачі факультету музичного мистецтва КНУКіМ були його членами: головою журі був народний артист України, професор кафедри академічного хорового мистецтва Віктор Петрович Скоромний, членами жури – заслужений працівник культури України, професор кафедри народної художньої творчості та фольклору Іван Григорович Сінельніков і заслужений працівник культури України, професор кафедри джазу та естрадного співу Петро Олександрович Андрійчук.

«Справжнє свято панувало на конкурсній сцені», – розповів нам про результати вокально-хорових змагань Іван Григорович Сінельніков. – «Для журі було головним те, що такі жанри, як народний хор, вокальний народний ансамбль і фольклорний ансамбль є сьогодні затребуваними в самодіяльності. Люди хочуть співати народну пісню, через неї передають свої емоції, намагаються не втратити своє коріння. Ми побачили багато цікавого і вже плануємо відкриті репетиції – майстер-класи деяких колективів, які були сьогодні відзначені, для студентів – музикантів КНУКіМ».

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49(096) 391-28-91(098) 398-20-30 Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Консультуємо абітурієнтів за телефонами: (067) 314-49-10

✔  артист-вокаліст естрадного співу
Консультує: Попова Алла Борисівна, тел. (050) 207-37-73

✔  керівник капели бандуристів, артист оркестру / ансамблю / капели бандуристів, диригент, викладач