​​​​

Мистецькі перемоги

Молодіжний мистецький фестиваль імені Івана Коваленка – місцевого поета і громадського діяча - кожної осені проходить у місті Боярка Київської області. У 2015 р. у рамках Фестивалю відбулися 5 конкурсів: два Інтернет-конкурси віршованої та співаної поезії на вірші І. Коваленка «Тиха зірка», а також конкурс читців «Сила слова» і вокальний конкурс «Осіння пісня». Останнім у конкурсній програмі фестивалю був конкурс гітаристів «Боярський Хрещатик», що відбувся нещодавно у Будинку культури м. Боярка. Почесним президентом Фестивалю є донька поета Марія Кириленко, віце-президентом – композитор та гітарист Олег Саліванов.

У 2012 році за ініціативою громадської організації «Центр розвитку громад» Боярська міська рада запровадила щорічний Молодіжний мистецький фестиваль імені Івана Коваленка. Ідея створення Фестивалю належить композитору, автору багатьох пісень на слова І. Коваленка, Олегу Саліванову. Фестивалю присвоєно ім’я учителя, поета та дисидента Івана Юхимовича Коваленка. Це невипадково, адже поет прожив у Боярці більш, як півсторіччя, висока поезія І. Коваленка надихає композиторів до створення пісень, вірші поета дають багатий матеріал для читців. І. Коваленко був видатним педагогом, усе життя присвятив навчанню та вихованню молоді. Він не тільки писав вірші, але й грав на багатьох музичних інструментах, добре малював, володів акторською майстерністю, і всі свої вміння передавав учням, виховуючи їх всебічно розвиненими особистостями.

Символом Фестивалю є фантастична «квітка-зірка», девізом – заклик поета «Людино, розцвіти!» з вірша “Квітковий роздум”:

…Людина кожна – квітка неповторна,

Найбільше в світі чудо із чудес!

І кожен з нас приходить на цей світ

Лише для того, щоб розквітнуть щастям,

Розкрити всі таланти і уміння,

Щоб своїм цвітом осявати Всесвіт…

Людино, розцвіти!

Із радістю повідомляємо, що конкурс гітаристів «Боярський Хрещатик» Молодіжний мистецький фестиваль імені Івана Коваленка закінчився цілковитою перемогою школи класичної гітари Київського національного університету культури і мистецтв: одразу шість студентів класу заслуженої артистки України, професора кафедри джазу та естрадного співу ФММ КНУКіМ стали лауреатами конкурсу. Гран-Прі отримав студент 1-го курсу Стас Стешенко, 1-шу премію – студентка 4-го курсу Олена Тібірькова, 2-гу премію поділили студенти Настя Йотка (2-й курс) і Микола Гетьман (1-й курс), а 3-тю премію розділили Роман Крохмаль (2-й курс) і Руслан Віслов (1-й курс).

Вітаємо студентів і викладача із ще однією перемогою! Віримо, що ваша співпраця принесе університету і факультету ще багато мистецьких здобутків!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49(096) 391-28-91(098) 398-20-30 Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Консультуємо абітурієнтів за телефонами: (067) 314-49-10

✔  артист-вокаліст естрадного співу
Консультує: Попова Алла Борисівна, тел. (050) 207-37-73

✔  керівник капели бандуристів, артист оркестру / ансамблю / капели бандуристів, диригент, викладач