​​​​

«Джерело» в гостях у «Кралиці»

25 листопада 2015 року в лабораторії музичного фольклору ФММ КНУКіМ відбулася творча зустріч фольклорного ансамблю «Кралиця» кафедри народної художньої творчості та фольклору КНУКіМ і фольклорного ансамблю «Джерело» кафедри музичного фольклору Інституту мистецтв Рівненського державного гуманітарного університету. Зустрічалися студенти - фольклористи і керівники – заслужений працівник культури України, професор Іван Сінельніков і доцент Раїса Цапун.

Зустріч була теплою і плідною: фольклористи розповідали один одному про свої досягнення у навчанні, про участь у мистецьких проектах, про фольклорні експедиції, що є невід’ємною складовою студентського життя і професійної реалізації фольклористів. Ця зустріч двох відомих українських студентських колективів була вже не першою: «Джерело» минулого року вже було в гостях у «Кралиці». Тоді п. Раїса Цапун розповідала про історію колективу, одним із співзасновників якого був понад 30-ть років тому ще студент Рівненського інституту культури Іван Сінельніков, про наукові і творчі досягнення джерелян, і подарувала у лабораторію музичного фольклору КНУКіМ кілька наукових видань – збірників поліських автентичних пісень, які були видрукувані кафедрою музичного фольклору РДГУ.

Цьогорічна зустріч «Кралиці» і «Джерела» була більш практичною: колективи співали один одному, демонструючи поліську і наддніпрянську традиції співу, обмінювалися репертуаром. А результатом зустрічі стала постановка нового спільного для двох колективів номеру для етеомистецького проекту «Іванова толока» - хороводу - пісні «Уж ти лодочка моя луговая», прем'єра якого відбулася ввечері цього ж дня в Київському міському Будинку вчителя.

Ми продовжуємо співпрацю із нашими добрими друзями і колегами – фольклористами із Рівного і чекаємо на нові спільні мистецькі реалізації!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49(096) 391-28-91(098) 398-20-30 Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Консультуємо абітурієнтів за телефонами: (067) 314-49-10

✔  артист-вокаліст естрадного співу
Консультує: Попова Алла Борисівна, тел. (050) 207-37-73

✔  керівник капели бандуристів, артист оркестру / ансамблю / капели бандуристів, диригент, викладач