Факультет музичного мистецтва

​​​​

Душа людська – найкращий чорнозем...

11 лютого на факультет музичного мистецтва КНУКіМ із надзвичайно цікавим майстер-класом завітала заслужений журналіст України, коментатор Національної радіокомпанії України Олеся Олександрівна Білаш.

Шанована гостя із радістю відгукнулася на пропозицію зустрічі із студентами – музикантами КНУКіМ, адже сама вона є випускницею нашого вишу – навчалася на кафедрі академічного хорового диригування. Зустріч із пані Олесею відбувалася в лабораторії музичного фольклору ФММ КНУКіМ, а ініціатором її проведення був професор, заслужений працівник культури України Іван Григорович Сінельніков, якого з шанованою гостею пов’язує багаторічна спільна праця в редакції музичних програм НРКУ.

Темою майстер-класу була радіожурналістика, а саме музичне радіомовлення України. Безпосереднє живе спілкування із Майстром захопило аудиторію: ми піднімали питання етики журналіста і специфіки роботи радіожурналіста, необхідності значної фахової і загальногуманітарної підготовки журналіста, про історію українського радіо і його сьогоднішні здобутки і проблеми.

Пані Олеся  розповідала і про свого батька – Героя України, Народного артиста України, композитора, поета, автора всесвітньовідомої пісні «Два кольори» Олександра Івановича Білаша, про його життєвий шлях, творчість і історію появи найвідоміших білашівських пісень – вже названої «Два кольори», «Ясени», «Впали роси на покоси» та ін.

Ми також послухали одну із радіопередач, підготовлену п. Олесею для ефіру. Незвична специфіка радіомовлення, цікаві історії із життя радіожурналістів, - усе це залишило неабиякий слід в душах студентів, що були присутніми на майстер-класі. В одному із віршів Олександра Білаша є строчка: «Душа людська – найкращій чорнозем…», її ми винесли у назву. Думаємо, що в чорнозем студентських душ щиро запали слова пані Олесі, якими вона закінчила зустріч: «Кожна професія – мистецтво, щиро і з душею робіть свою справу, постійно і цілеспрямовано ростіть професійно, пропускайте мистецтво через душу і не піддавайтеся кон’юнктурі – тільки так ви досягнете вершин майстерності!»

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49(096) 391-28-91(098) 398-20-30 Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Консультуємо абітурієнтів за телефонами: (067) 314-49-10

✔  артист-вокаліст естрадного співу
Консультує: Попова Алла Борисівна, тел. (050) 207-37-73

✔  керівник капели бандуристів, артист оркестру / ансамблю / капели бандуристів, диригент, викладач
Консультує: Дорофєєва Вероніка Юріївна, тел. (068) 776-07-08

✔  керівник народного хору, диригент, артист хору, соліст-вокаліст, викладач
Консультує: Скопцова Олена Михайлівна, тел. (067) 920-65-74

✔  керівник фольклорного ансамблю, артист ансамблю, викладач
Консультує:
Сінельнікова Валентина Володимирівна, тел. (098) 398-20-30

✔  керівник академічного хору, диригент, артист хору, соліст-вокаліст, викладач​
Консультує: Кречко Наталія Михайлівна, тел. (067) 279-73-74