​​​​

АРТ – ПРИМИРЕННЯ

Нещодавно у приміщенні Києво-Могилянського театрального центру «ПАСІКА» Національного Університету «Києво-Могилянська Академія» відбувся мистецький фестиваль «АРТ-ПРИМИРЕННЯ». Основною темою форуму стала «Міжнародний досвід роботи з засудженими: Україна на шляху до європейських цінностей». Одним із організаторів фестивалю був Український інститут стратегій глобального розвитку і адаптації.

Представники різних напрямів мистецтва: кіно, театру, музики, літератури, - говорили про долю тих, хто скоїв важкий злочин і довічно є ув’язненим: як їх долучити до людських цінностей, як їх сприймати в соціумі, як допомогти не втратити віру в життя, як долучити до християнських цінностей.

В рамках фестивалю відбувся концерт «Класична гітара і світ» у виконанні учнів та студентів КНУКіМ класу професора Вікторії Жадько. Роман Крохмаль і Олена Тібірькова  - лауреати Міжнародних конкурсів інструментальної музики – подарували мистецькій аудиторії чарівний світ класичної гітари. Додамо, що участь в таких проектах є надзвичайною можливістю для студентів – музикантів практично вдосконалити свою майстерність, набути навички публічного концертного виступу і подолання хвилювання перед ним, а також – опрацювати на глядачах нові музичні твори.

Вітаємо студентів і викладача із черговим мистецьким визнанням!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49(096) 391-28-91(098) 398-20-30 Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Консультуємо абітурієнтів за телефонами: (067) 314-49-10

✔  артист-вокаліст естрадного співу
Консультує: Попова Алла Борисівна, тел. (050) 207-37-73

✔  керівник капели бандуристів, артист оркестру / ансамблю / капели бандуристів, диригент, викладач