Факультет музичного мистецтва

​​​​

Міжнародний фестиваль духовних піснеспівів

У березні учасники студентського фольклорного ансамблю духовної і фольклорної музики «Многая лєта» факультету музичного мистецтва КНУКіМ на чолі з керівником Ганною Коропніченко взяли участь у Міжнародному фестивалі духовних піснеспівів «Festival Internazionale CHORUS INSIDE PASSIO CHRISTI» (Страсті Христові).

Фестиваль проходив в Італії в містечку Кьєті, що належить до регіону Абруццо (150км від Риму). У фестивалі взяли участь 12 колективів з різних міст регіону. Іноземні колективи були представлені юнацьким хором «Улыбка» з Москви (Росія) та нашим ансамблем. 

У фестивальний період у кнукімівських фольклористів було 4 концертних виступи у різних містах Абруццо. Перший концерт - відкриття фестивалю проходив у храмі Святого Ліку в місті Манопелло, де в алтарі знаходиться Нерукотворний Лик Господній (Плат святої Вероніки). Разом із юнацьким хором «Улыбка» «Многая лєта» дали благодійний концерт в місті Ланчано в будинку для пристарілих людей. Зустріч з цими людьми була надзвичайно зворушливою, теплою. 

Перед концертом організатори фестивалю провели екскурсію до базиліки, де знаходиться відоме у християнському світі «Ланчанське Диво». В один із фестивальних днів всі учасники фестивалю разом виконали два відомих в Італії твори: «Dio signore» Джузеппе де Марджі та «Ave verum» Вольфгана Амадея Моцарта! Цей концертний виступ був для фольклористів КНУКіМ цікавим досвідом, під час якого вони спостерігали за диригентською майстерністю маестро та вокальною технікою інших колективів!

Заключний концерт проходив у головній базиліці міста Кьєті! «Многая лєта» нагородили кубком, дипломом фестивалю та медаллю! Окрім участі у фестивалі кнукімівці відвідали багато цікавих місць сонячної Італії! Рим -  столицю Італії, древнє місто Римської Імперії, в якому збережено незліченна кількість артефактів світової історії, та християнських святинь! Рим вразив і підкорив: Колізей, Ватикан, плацца Венеція! У місті знаходяться сходи, по яких ходив сам Ісус Христос на суд до Понтія Пілата, у Базиліці Сан Джовані ін. Латерано знаходяться мощі святих Апостолів Петра і Павла! І це далеко не все, що ми відвідали у цьому старовинному місті! 

Також нам пощастило відвідати найромантичніше, найкрасивіше місто на воді – Венецію! Місто закоханих, з вузенькими вуличками та каналами, де повсюди плавають гондоли з туристами! Ми насолоджувалися красою головної площі міста - Сан Марко, де знаходиться головна базиліка на честь цього святого - шедевр світового мистецтва! Поруч із Сан Марко велично розташувалися Палац Дожів та багато інших архітектурних споруд. Також ми відвідали острів Лідо, скориставшись чудовою нагодою помандрувати венеціанським човником - вапоретто, де в храмі знаходяться мощі Святого Миколая Чудотворця. 

На зворотній дорозі нам пощастило відвідати вже наш український Мукачевський замок Паланок, з верхнього майданчика якого відкривається чудовий пейзаж на Карпатські гори! Втомлений, але сповнений незабутніх вражень, ансамбль «Многая лєта» повернувся до рідного Києва.

Від автора – Ольга Вакуліч,

студентка ІУ-го курсу спеціалізації «музичний фольклор» ФММ КНУКіМ,

учасниця ансамблю «Многая лєта»

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49(096) 391-28-91(098) 398-20-30 Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Консультуємо абітурієнтів за телефонами: (067) 314-49-10

✔  артист-вокаліст естрадного співу
Консультує: Попова Алла Борисівна, тел. (050) 207-37-73

✔  керівник капели бандуристів, артист оркестру / ансамблю / капели бандуристів, диригент, викладач
Консультує: Дорофєєва Вероніка Юріївна, тел. (068) 776-07-08

✔  керівник народного хору, диригент, артист хору, соліст-вокаліст, викладач
Консультує: Скопцова Олена Михайлівна, тел. (067) 920-65-74

✔  керівник фольклорного ансамблю, артист ансамблю, викладач
Консультує:
Сінельнікова Валентина Володимирівна, тел. (098) 398-20-30

✔  керівник академічного хору, диригент, артист хору, соліст-вокаліст, викладач​
Консультує: Кречко Наталія Михайлівна, тел. (067) 279-73-74