Факультет музичного мистецтва

​​​​

Богдан Бенюк: життя як мізансцена

З ініціативи Кафедри філософії в університеті культури відбулась творча зустріч студентів і викладачів з народним артистом України, кіноактором та провідним актором Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка, професором Кафедри театрального мистецтва КНУКіМ Богданом Бенюком.

Богдан Михайлович відомий за чудовими театральними ролями Швейка у виставі «Швейк» Я. Гашека, Мотла у «Тев’є-Тевелі» Ш. Алейхема, Калитки зі «Ста тисяч» І. Карпенка-Карого, Кочкарьова в «Одруженні» за М. Гоголем, Цахеса – «Крихітки Цахеса» Гофмана, Елфріда Дулітла в «Пігмаліоні» Б. Шоу. Також у його творчому доробку озвучення мультфільмів «Капітошка», «Миколине багатство», «Шрек III», «Маленький великий пес», «Історія іграшок 3» та інших. Особливої уваги заслуговують кінострічки, у яких зіграв актор. Це «Ати-бати, йшли солдати», «Москаль-чарівник», «Чорна Рада», «Утьосов. Пісня довжиною в життя», «Ліквідація», «Урсус» (Німеччина-Грузія), «Тепер я буду любити тебе» та багато інших.

Під час зустрічі відомий актор зосередив увагу на освоєнні акторського ремесла і становленні себе як творчої особистості.

Згадуючи юність, Богдан Бенюк розповів КНУКіМівцям, як розпочинав кар’єру, про свої перші ролі, про родину та дав кілька цінних дружних і професійних порад.

Його першим фільмом став «Ати-бати, йшли солдати», де Богдан Михайлович познайомився з видатним актором, режисером і сценаристом Леонідом Биковим, який допоміг тоді ще 17-річному юнаку, створивши незвичні умови, бездоганно зіграти роль і стати досить відомим на той час. Із розповідей студенти змогли дізнатися всю правду про зйомки фільмів. Адже глядачі навіть не здогадуються, що насправді відбувається за кадром та які методи застосовують режисери і вся знімальна команда, щоб актор зміг вжитися в роль та відчути реальні емоції свого персонажа.

На прикладі яскравих історій з акторського життя Б. Бенюк засвідчив одну незаперечну істину – «вистачить і миті, щоб різко змінити ставлення до того, що відбувається навколо».

До своєї розповіді майстер додав декілька відео з нових кіноробіт, де КНУКіМівці змогли оцінити неперевершену акторську гру і цікавий сюжет фільмів, що створило невимушену атмосферу в аудиторії та жвавий інтерес до представлених творів мистецтва.

Богдан Бенюк надзвичайно талановитий актор, справжній професіонал та дивовижний оратор, який своєю розповіддю полонив увагу молоді КНУКіМ. Час промайнув непомітно. Тож сподіваємося на більше яскравих майстер-класів для всіх охочих студентів університету культури.

На знак подяки за натхненний майстер-клас студенти 2-го курсу Кафедри народної художньої творчості та фольклору Факультету музичного мистецтва КНУКіМ подарували народному артисту хороводну весняну співанку.

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49(096) 391-28-91(098) 398-20-30 Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Консультуємо абітурієнтів за телефонами: (067) 314-49-10

✔  артист-вокаліст естрадного співу
Консультує: Попова Алла Борисівна, тел. (050) 207-37-73

✔  керівник капели бандуристів, артист оркестру / ансамблю / капели бандуристів, диригент, викладач
Консультує: Дорофєєва Вероніка Юріївна, тел. (068) 776-07-08

✔  керівник народного хору, диригент, артист хору, соліст-вокаліст, викладач
Консультує: Скопцова Олена Михайлівна, тел. (067) 920-65-74

✔  керівник фольклорного ансамблю, артист ансамблю, викладач
Консультує:
Сінельнікова Валентина Володимирівна, тел. (098) 398-20-30

✔  керівник академічного хору, диригент, артист хору, соліст-вокаліст, викладач​
Консультує: Кречко Наталія Михайлівна, тел. (067) 279-73-74