​​​​

ДЕРЖАВНИЙ ГЛАС

Нещодавно в столиці Білорусі м. Мінську відбувся XV-й Міжнародний фестиваль духовної і світської музики «ДЕРЖАВНЫЙ ГЛАС».

За свідченням його учасників, цей фестиваль став найколоритнішім за усі роки його існування: на фестивальних майданчиках можна було почути твори найрізноманітніших жанрів – від традиційних піснеспівів до композиторських музичних пошуків. Спів звучав білоруською, українсько, російською і арамейською мовами.

Фольклорний ансамбль «Многая лєта» кафедри народної художньої творчості та фольклору ФММ КНУКіМ (керівник Ганна Коропніченко) підкорив слухачів автентичною манерою виконання. «Державний глас» - це набагато більше, аніж просто концерт духовної музики», – розповіла нам керівник колективу. – «Організаційний комітет слідкує за тим, щоб підготовка учасників відповідала певному музичному рівню. Відбираються найкращі колективи, і справа тут не у професійності хорів і ансамблів, а, скоріше, у чистоті виконання», - додала Ганна Миколаївна.

Фольклорний ансамбль «Многая лєта» - це колектив, який досліджує і відтворює на сцені духовні народні традиційні піснеспіви України. Майстерність і досконалість співу кнукімівців – фольклористів була оцінена організаторами фестивалю – колектив отримав подяку від журі і запрошення на наступний «Духовний глас» у Мінську.

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49(096) 391-28-91(098) 398-20-30 Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Консультуємо абітурієнтів за телефонами: (067) 314-49-10

✔  артист-вокаліст естрадного співу
Консультує: Попова Алла Борисівна, тел. (050) 207-37-73

✔  керівник капели бандуристів, артист оркестру / ансамблю / капели бандуристів, диригент, викладач