​​​​

Пісня над Дніпром

«Пісня над Дніпром» – саме під такою назвою нещодавно відбувся Х-й ювілейний Міський фестиваль хорового мистецтва, який щорічно проходить на Співочому полі в рамках святкування Днів столиці України міста Києва. З цього року фестиваль носить ім’я Героя України, Народного артиста України, відомого українського диригента Анатолія Авдієвського, - людини, яка стояла у витоків київського хорового мистецтва і фестивалю «Пісня над Дніпром».

За традицією у фестивалі беруть участь кращі хорові професійні і аматорські колективи міста Києва. Участь у хоровому фестивалі «Пісня над Дніпром» вже є традиційною для українського народного хору імені Станіслава Павлюченка кафедри народнопісенного і хорового мистецтва (художній керівник – кандидат мистецтвознавства професор Олена Скопцова). На ювілейному фесті народний хор КНУКіМ подарував киянам та гостям міста справжню любов та закликав українське суспільство до єднання навколо неповторного пісенного мистецтва – животворного джерела духовності українського народу. Усі твори у виконанні павлюченківців під майстерним диригуванням художнього керівника і випускників ІУ-го і У-го курсів публіка сприймала «на ура», підхоплюючи знайомі пісні і гучно аплодуючи.

Ще один хоровий колектив ФММ КНУКіМ вперше взяв участь у міському фестивалі – академічний хор «ANIMA» кафедри академічного хорового мистецтва під керівництвом заслуженої артистки України професора Наталії Кречко подарував глядачам українські народні пісні і твори сучасних українських і європейських композиторів. Хорові колективи факультету музичного мистецтва КНУКіМ вкотре засвідчили високий рівень своєї майстерності і глибоку відданість своїй професії.

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49(096) 391-28-91(098) 398-20-30 Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Консультуємо абітурієнтів за телефонами: (067) 314-49-10

✔  артист-вокаліст естрадного співу
Консультує: Попова Алла Борисівна, тел. (050) 207-37-73

✔  керівник капели бандуристів, артист оркестру / ансамблю / капели бандуристів, диригент, викладач