​​​​

Музична перемога

З великим успіхом в Києві завершився Перший Міжнародний конкурс-фестиваль мистецтв "Світ у твоєму серці". 4-го і 5-го червня 2016 р. співаки, танцюристи і театральні студії у мистецькому змаганні виборювали звання володаря Гран-Прі і Лауреата І-шої премії.

Неперевершеним достойним і цікавим став Гала-концерт, який відкрила своїм чарівним співом член журі – Посол миру, Народна артистка Украни Наталя Шелепницька. Справжнє задоволення отримали всі учасники та гості фестивалю від виступу Народного артиста України Анатолія Гнатюка. Шаленими оплесками зустріли глядачі виступ Голови жюрі – Народної артистки Наталі Бучинської. Справжньою родзинкою двох конкурсно-фестивальних днів став майстер-клас легендарного хореографа Народного артиста України Григорія Чапкіса, який розкачав весь зал на запальний танцювальний фест!

Але найбільші оплески та світло сердець отримали на Гала-концерті діти-переможці, які дарували своє мистецтво глядачам і мали честь виступати на одній сцені з відомими і популярними виконавцями. Така честь випала і студентці І-шого курсу кафедри народної художньої творчості та фольклору факультету музичного мистецтва КНУКіМ фольклористці Ользі Даниленко, яка у чесному музичному змаганні протягом двох конкурсних днів успішно виборола звання Лауреата І-шої премії у номінації «Народний вокал» у старшій віковій категорії учасників.

Дякуємо батькам за талановиту доньку, за прагненя донести до серця дитини велику любов до мистецтва. Вітаємо Олю Даниленко з першою перемогою всеукраїнського масштабу, а також викладача із сольного співу нашої талановитої студентки – кандидата мистецтвознавства доцента Тетяну Степанівну Школьну! І готуємося до Другого Міжнародного конкурсу-фестивалю "Світ у твоєму серці", на якому очікуються гості із 5 країн світу!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49(096) 391-28-91(098) 398-20-30 Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Консультуємо абітурієнтів за телефонами: (067) 314-49-10

✔  артист-вокаліст естрадного співу
Консультує: Попова Алла Борисівна, тел. (050) 207-37-73

✔  керівник капели бандуристів, артист оркестру / ансамблю / капели бандуристів, диригент, викладач