​​​​

О-FEST-2016

В Бучі і в Києві відбувся феєричний ІУ-й міжнародний музичний фестиваль О-FEST-2016, присвячений опереті, опері і мюзиклу. Протягом двох дів музиканти із 15-ти держав світу дарували своє мистецтво українським глядачам. В цьому році у фестивалі вперше виступали вокалісти із США і Фінляндії, а ще – Чехії, Білорусі, Болгарії, Грузії, Азербайджану, Казахстану, Китаю, Литви, Молдови, Польщі, Румунії, Словаччини і України.

Відкриття фестивалю відбулося у мальовничому ландшафтному парку м. Буча. В перший день імпрези на восьми локаціях участь у фестивалі взяли понад 30 колективів, серед яких були камерні ансамблі, колективи народної музики, хореографічні і вокальні колективи. Всього в програмі першого дня фестивалю було задіяне понад 500 учасників.

На джазовій сцені першого дня О-FEST-2016 панували притаманні музиці цього напряму розкутість, свобода і імпровізація. Спеціальним учасником джазового фестивального марафону став JAZZ-BAND КНУКіМ кафедри джазу та естрадного співу під керівництвом неперевершеного джазового майстра – диригента Григорія Постоя. Публіка із задоволенням слухала джазові стандарти і відомі джазові американські і європейські твори, аплодувала солістам, пританцьовувала і підспівувала. Окрім виступу на своїй локації JAZZ-BAND КНУКіМ подарував своє мистецтво глядачам ще й у вечорі першого дня фестивалю на Міжнародному Гранд-концерті у літньому театрі Бучанського міського парку, який зібрав рекордну кількість глядачів: бажаючих долучитися до високого мистецтва було так багато, що багатьом довелося слухати концерт стоячи.

На другий день фестивалю основні музичні події відбувалися в Києві біля Арки дружби народів. Окрім різноманітних арт-проектів, майстер-класів, перформансів, художніх виставок кияни і гості столиці змогли послухати чудовий концерт найкращих джазових колективів столиці. Приємно, що виступ нашого JAZZ-BANDу став однією із родзинок столичного фестивального концерту, він відбувся із нечуваним успіхом – публіка зустрічала і проводжала виконавців кожного твору нестихаючими аплодисментами і вигуками «Браво!»!

Вітаємо JAZZ-BAND КНУКіМ і п. Григорія Постоя із мистецьким визнанням! Нових успіхів! І здійснення мистецьких планів!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49(096) 391-28-91(098) 398-20-30 Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Консультуємо абітурієнтів за телефонами: (067) 314-49-10

✔  артист-вокаліст естрадного співу
Консультує: Попова Алла Борисівна, тел. (050) 207-37-73

✔  керівник капели бандуристів, артист оркестру / ансамблю / капели бандуристів, диригент, викладач