​​​​

Іванові пісні: бачити і чути рідне...

До 75-річчя відомого українського актора і режисера Івана Миколайчука на його рідній Буковині відбувся перший всеукраїнський «Миколайчук-фест». Із 15 до 18 червня 2016 року у Чернівецькій області – у місті Вижниця та селі Чортория – на фестивалі кіно та пісні «Миколайчук-фест» співали, танцювали, показували свої кінострічки сучасні митці, а також насолоджувалися роботами Майстра. А ще ласували карпатською кухнею, знімали власні відеокліпи, долучалися до різноманітних майстер-класів, брали участь у музичних і кіноконкурсах.

Як розповіла одна з ініціаторів фестивалю, заслужена артистка України, кандидат мистецтвознавства і нещодавна випускниця КНУКіМ Руслана Лоцман, ідея провести «Миколайчук-фест» виникла ще минулого літа під час туру Буковиною мистецького об’єднання «Народна філармонія», що й виступає ініціатором та головним організатором фестивалю: «За це висловилися самі буковинці, земляки та друзі актора. Приємно, що підтримали нас і дружина митця, народна артистка України Марія Миколайчук, і її колега з тріо «Золоті ключі», народна артистка Валентина Ковальська, і народний артист Василь Ілащук, і громадські активісти».

«Миколайчук-фест унікальний ще тим, що всі гості і учасники фестивалю мали змогу відвідати садибу самого Івана Миколайчука, побувати на місцях зйомок легендарних фільмів і зустрітися з людьми, які працювали на знімальному майданчику разом з відомим актором», - додала член журі вокального конкурсу фесту кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри народної художньої творчості та фольклору ФММ КНУКіМ і також наша нещодавня випускниця Тетяна Школьна.

«Шалені фестивальні дні: ледве встигаємо викладати фотозвіти (і то зловлені мобілкою). Отак співаємо, крутимо сучасне кіно, проводимо кіноНочі з Миколайчуком, знімаємо себе в горах і єднаємось з Україною ще більше. Адже на нашому фесті співають всі: від малого до старого, а ще бійці АТО, волонтери, солісти та гурти з 15 областей України, гості з Німеччини, Польщі та Угорщини, та й самі режисери. Отак світкуємо Іванові-75!» - так описує свої фестивальні враження член журі конкурсу вокалістів «Миколайчук-фесту», доцент кафедри джазу та естрадного співу, заслужений діяч мистецтв України, відома українська композиторка Ірина Кириліна.

Фестиваль-конкурс кіно і пісні імені Івана Миколайчука у м. Вижниця завершився. На Буковину з'їхались понад 70 виконавців українських народних пісень з 15 областей України, а також біля 20 режисерів представили сучасне українське кіно. Із приємністю повідомляємо: студентка першого курсу кафедри народної художньої творчості та фольклору ФММ КНУКіМ Оля Даниленко гідно виступила на конкурсі української пісні, що став однією із центральних подій на «Миколайчук-фесті», та отримала Диплом Лауреата І-го ступеню за виконання народних пісень і улюблених пісень Івана Миколайчука. Вітаємо нашу переможницю і її викладача – доцента кафедри народної художньої творчості та фольклору, Тетяну Школьну! Це велике щастя – доторкнутися до неповторного світу великого Митця і стати частиною великої Іванової родини!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49(096) 391-28-91(098) 398-20-30 Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Консультуємо абітурієнтів за телефонами: (067) 314-49-10

✔  артист-вокаліст естрадного співу
Консультує: Попова Алла Борисівна, тел. (050) 207-37-73

✔  керівник капели бандуристів, артист оркестру / ансамблю / капели бандуристів, диригент, викладач