​​​​

Європейські мандрівки

Український народний хор ім. Станіслава Павлюченка Київського національного університету культури і мистецтв зачарував своїм співом учасників і гостей ІІІ-го Міжнародного фольклорного фестивалю у Греції, що відбувся нещодвано на острові Корфу. Як завжди, мистецьку мандрівку очолила художній керівник і головний диригент колективу – професор Олена Михайлівна Скопцова.

Насичена враженнями подорож розпочалася з екскурсій Словаччиною, а також з низки концертів - для студентів і викладачів Пряшівського і Кошицького університетів, для громад названих міст, де артисти нашого хору одразу знайшли поціновувачів народної пісні. Співанки лунали й під час вояжу до острова Корфу: співали кругом і завжди - в автобусі під час руху, на стоянках... За традицією, павлюченківці влаштували концерт прямо на паромі, подарувавши глядачам неймовірно мелодійний віночок українських пісень.

Міжнародний фольк-фест відкрив красу музичного різнобарв’я національних пісенних традицій Сербії, Білорусі, Болгарії, Боснії, Герцеговини, Латвії, Ізраїлю і, звичайно, України. Український народний хор ім. Станіслава Павлюченка КНУКіМ із своїм надзвичайно самобутнім етнічним колоритом вразив місцеву публіку. У народних піснях і танцях – жартівливих і ліричних, весільних та козацьких сердечно і глибоко лірично були відтворені  велич і поетичність української природи, любов до рідної України.

Як тільки наш колектив виходив на фестивальну сцену - майоріли українські прапори. А виклик кількох тисяч глядачів «Слава Україні!» та у відповідь хорове – «Героям Слава!», піднесли відчуття гордості за свою країну на найвищу сходинку.

Павлюченківці зачарували шанувальників творчості яскравими голосами, запальними танцями і живою енергійною музикою. Окрім концертних майданчиків фестивалю, український народний хор мав можливість помилуватися красотами Корфу, відвідати найдивовижніші історичні  та природні пам’ятки острова.

Український народний хор ім. Станіслава Павлюченка КНУКіМ на чолі з Оленою Скопцовою висловлює глибоку вдячність керівництву Київського національного університету культури і мистецтв за підтримку і чудову можливість налагодження й розвитку міжнародних культурно-мистецьких європейських зв’язків.

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49(096) 391-28-91(098) 398-20-30 Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Консультуємо абітурієнтів за телефонами: (067) 314-49-10

✔  артист-вокаліст естрадного співу
Консультує: Попова Алла Борисівна, тел. (050) 207-37-73

✔  керівник капели бандуристів, артист оркестру / ансамблю / капели бандуристів, диригент, викладач