​​​​

Кураторська година: знайомимося із Києвом

Першокурсники факультету музичного мистецтва на чолі із своїм куратором кандидатом історичних наук доцентом Валентиною Володимирівною Сінельніковою здійснили незабутню пішохідну мандрівку Києвом, яку присвятили Всенсвітньому Дню знань і початку навчання у найкращому мистецькому виші України – Київському Національному університеті культури і мистецтв.

Екскурсія розпочалася 3 вересня біля станції метро «Арсенальна»: Валентина Володимирівна розповіла студентам історію Арсенальної площі, Печерської крепості. «Ми щодня проходимо цими вулицями і не розуміємо, що історія – поруч із нами. Ось будинок першого ректора Київського університету імені Святого Володимира Михайла Максимовича, в нього часто бував Тарас Шевченко, він товаришував із Олександром Пушкіним. Звертайте увагу на дрібниці, навчиться любити Київ – він того вартий!» - звернулася до студентів на початку маршруту куратор.

Далі маршрут пішохідної подорожі пролягав схилами Дніпра до містичного Зеленого театру – як тут було не відвідати залишки Печерської фортеці і не випробувати акустику природного театру!. Тут студенти зробили численні фотосесії і рушили далі: До Аскольдової могили, пам’ятнику загиблим Героям Крут, пам’ятного каменю, на якому колись сидів Великий Кобзар і малював пейзажі і церкву на Аскольдовій могилі.

А далі була площа святого Андрія Первозваного і неповторні краєвиди із дніпрових схилів поруч із пам’ятником видатному українському актору і кінорежисеру Леоніду Бикову.

Минуле й сьогодення наче одночасно переплелося у цей день в житті мандрувальників: спостерігаючи із дніпрових схилів за спорудами лівобережного Києва, не вірилося, що вони існують паралельно із неповторними центральними історичними уличками стародавнього міста й будинками різних архітектурних стилів, що їх прикрашають.

Мандрівка швидко промайнула, добре, що й погода у цей день оберігала усіх своїм теплом і лагідністю. А мандрувальники домовилися регулярно зустрічатися з куратором на таких пішохідних екскурсіях, і відкривати для себе нові сторінки з історії й культури нашої столиці.

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49(096) 391-28-91(098) 398-20-30 Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Консультуємо абітурієнтів за телефонами: (067) 314-49-10

✔  артист-вокаліст естрадного співу
Консультує: Попова Алла Борисівна, тел. (050) 207-37-73

✔  керівник капели бандуристів, артист оркестру / ансамблю / капели бандуристів, диригент, викладач