​​​​

Лесині джерела

Наприкінці липня на маленькій Батьківщині всесвітньовідомої поетеси Лесі Українки – у м. Новоград-Волинський, що на Житомирщині, відбулося Міжнародне свято літератури і мистецтв “Лесині джерела”, яке щорічно збирає прихильників творчості та поціновувачів таланту видатної українки.

У програмі свята, яке тривало три дні, відбулися ХІ-й Всеукраїнський конкурс виконавців художнього слова імені Лесі Українки,  а також наукова конференція «Вона у віки майбутні йти повинна» за участі науковців, краєзнавців, шанувальників творчості Лесі Українки .

На площі Лесі Українки відбувся вечірній концерт за участі професійних митців України та аматорських колективів Житомирської області "Нас єднають велика Леся і любов до Вкраїни свята".

В рамках Міжнародного свята "Лесині Джерела" відбувся 17-й Всеукраїнський конкурс автентичного співу "Животоки". Участь в конкурсі взяли та здобули звання Лауреатів конкурсу студентки 3-го курсу кафедри бандури та фольклору  Дудник Марія та Ющенко Ілона (клас кандидата мистецтвознавства Тетяни Школьної).

Тетяна ШКОЛЬНА - солістка Національної філармонії України, колишня випускниця КНУКіМ, а сьогодні - доцент кафедри завітала на свято разом із артистами Національної філармонії України. Надзвичайно приємно було зустрітися на професійній сцені із своїми студентками!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49(096) 391-28-91(098) 398-20-30 Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Консультуємо абітурієнтів за телефонами: (067) 314-49-10

✔  артист-вокаліст естрадного співу
Консультує: Попова Алла Борисівна, тел. (050) 207-37-73

✔  керівник капели бандуристів, артист оркестру / ансамблю / капели бандуристів, диригент, викладач