​​​​

Єдина КНУКіМівська музична родина

Осінь цього року золота не тільки за сталим епітетом: такі дні, як минулий вікенд, - сонячні, теплі, безхмарні, затишні – рідкість навіть влітку!  Не скористатися цим не могли викладачі факультету музичного мистецтва КНУКіМ і організували для студентів, що мешкають в гуртожитку по вул. Російська, 70, квест-відпочинок «Викладач і студент – єдина родина!».

В першу чергу розраховували на студентів – першокурсників, які зовсім нещодавно відірвалися від батьків, сумують за домівкою і ще не звикли до міського середовища. Однак, разом із першокурсниками на запрошення кураторів відгукнулися студенти і старших курсів, які взяли активну участь у безпосередньому спілкуванні із музикантами – початківцями.

Загальні збори відбулися біля гуртожитку. А далі студенти разом із кураторами рушили в Парк Партизанської слави, що неподалік, який вразив усіх першокурсників своєю площею і масштабом атракціонів і розваг. Куратори 1-го, 2-го, 3-го і 4-го курсів Валентина Володимирівна Сінельнікова, Жанна Миколаївна Закрасняна, Ольга Вікторівна Кулдиркаєва, Петро Олександрович Андрійчук, Тарас Васильович Миронюк, Олег Юрійович Коробов підготували для усіх цікаві розваги і конкурси, до яких активно долучилися заступник декана Вероніка Юріївна Дорофєєва і завідувачі факультетськими лабораторіями – Наталія Вікторівна Ткачук, Тетяна Іванівна Горобець і Альона Ігорівна Шелест. Родинного характеру святу додала участь в конкурсах діточок викладачів ФММ – маленькі Аріна, Гриша, Маша і Іванко своєю безпосередністю і активністю наче переносили студентів у затишну домашню обстановку.

Час за спортивними іграми і цікавими конкурсами промайнув швидко: грали у футбол, у «вибивало», стрибали через скакалку, брали участь в естафеті з м’ячем, шукали, в кого є червоний колір в одязі, створювали «мумію», грали у бадмінтон, заплутувалися у павутину і перешкоджали кураторам в розгадці цього завдання.  І просто дихали чистим лісовим повітрям!

Доречним після змагань стало загальне пригощання смаколиками, що приготували для усіх викладачі – смачні бутерброди, солодкий кавун і цукерки на повітрі, та ще й у лісі, - це саме те, що необхідно під час активного відпочинку. Дякуємо осені за теплі дні і можливість подарувати один одному нашу увагу, щирість і тепло! Запрошуємо усіх бажаючих долучатися до вже традиційної квест-акції факультету музичного мистецтва КНУКіМ «Викладач і студент – єдина родина!» Слідкуйте за анонсами!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49(096) 391-28-91(098) 398-20-30 Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Консультуємо абітурієнтів за телефонами: (067) 314-49-10

✔  артист-вокаліст естрадного співу
Консультує: Попова Алла Борисівна, тел. (050) 207-37-73

✔  керівник капели бандуристів, артист оркестру / ансамблю / капели бандуристів, диригент, викладач