​​​​

Творчі перемоги

Творчі колективи факультету музичного мистецтва гідно представили КНУКіМ на УІІІ-му Всеукраїнському конкурсі хорових колективів імені Порфірія Демуцького, що відбувся у Київі 21 жовтня 2016 року в концертній залі Національного Академічного українського народного хору імені Г. Верьовки)!!!

Цей конкурс є значною подією у житті хорових колективів України. Вже у восьмий раз він збирає найкращі хорові і вокальні колективи в знак пошани видатного українського хормейстера, етнографа і фольклориста Порфірія Демцького. В конкурсі взяли участь понад 20 хорових і вокальних колективів, що представляли народнопісенне мистецтво Рівненщини, Полтавщини, колективи із Чернівецької, Миколаївської, Черкаської, Кіровоградської області, а також студентські колективи училищ культури і мистецьких ВНЗ України.

За умовами конкурсу, поважне журі на чолі із відомим українським хормейстером Петром Андрійчуком оцінювало виконання кожним колективом двох пісень із записів П. Демуцького, а також кількох номерів із власних програм учасників конкурсу.

Вітаємо український народний хор імені Станіслава Павлюченка та ансамбль " At libitum" кафедри народнопісенного та хорового мистецтва ФММ КНУКіМ, художній керівник і головний диригент - професор Олена Скопцова. Вони стали лауреатами Першої премії в своїх номанаціях!

Безмежно раді , що фольклорний ансамбль "Кралиця" кафедри бандури та фольклору ФММ КНУКіМ (керівник - професор Іван Сінельніков) здобув найвищу нагороду конкурсу - ГРАН-ПРІ! Надзвичайно приємно, що всього кілька днів тому "Кралиці" виповнилося 25 років (великий святковий концерт з цього приводу відбуватиметься 8 листопада 2016 року в КМБУ о 18.00, як завжди - вхід вільний!), і перемога на конкурсі Демуцького стала ще одним підтвердженням майстерності і восикокласності кнукімівської "Кралиці"!

Вітаємо із значними здобутками керівників творчих колективів ФММ КНУКіМ - заслуженого працівника культури України професора Івана Григоровича Сінельникова та кандидата мистецтвознавства професора Олену Михайлівну Скопцову!
Гран-Прі і дві перші премії в конкурсі - це цілковита перемога, що затверджує високий рівень кнукімівських музикантів!
Бажаємо нових звершень і нових перемог!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49(096) 391-28-91(098) 398-20-30 Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Консультуємо абітурієнтів за телефонами: (067) 314-49-10

✔  артист-вокаліст естрадного співу
Консультує: Попова Алла Борисівна, тел. (050) 207-37-73

✔  керівник капели бандуристів, артист оркестру / ансамблю / капели бандуристів, диригент, викладач