​​​​

Пісня буде поміж нас...

В м. Вижниця Чернівецької області з 3 по 6 листопада відбувся фестиваль-конкурс української естрадної пісні імені Назарія Яремчука.

З нагоди 65-річчя з дня народження видатного українського співака, Народного артиста України, лауреата Національної премії імені Тараса Шевченка Назарія Яремчука, з метою популяризації і розвитку національного пісенного мистецтва започатковано Відкритий фестиваль-конкурс української естрадної пісні імені Назарія Яремчука. Мета проекту: підтримка творчих ініціатив, молодих співаків; сприяння розвитку української національної культури, авторської та сучасної естрадної пісні; налагодження співпраці митців.

До складу журі Фестивалю увійшли видатні митці України, а саме: Народний артист України Левко Дутківський; Народна артистка України, солістка Національного тріо «Золоті ключі» Валентина Ковальська; Заслужена артистка України Руслана Лоцман; Заслужена артистка України Оксана Нікітюк; солістка Національної філармонії України і викладач кафедри бандури та фольклору КНУКіМ, кандидат мистецтвознавства Тетяна Школьна; Заслужена артистка України Ірина Стиць; Заслужений артист України Василь Данилюк; Заслужений артист України Іван Дерда; Заслужені артисти України Марія та Володимир Лобураки (дует «Скриня»), представники громадськості та органів місцевого самоврядування.

Організаторами фестивалю були: Вижницька районна рада, відділ культури Вижницької РДА, Вижницька міська рада, Громадська організація «Народна філармонія». Інформаційними партнерами: Районний часопис «Вижницькі обрії», Вижницьке районне радіо «Хвилі Черемоша».

Із радістю повідомляємо, що студентка - фольклористка другого курсу факультету музичного мистецтва КНУКіМ Ольга Даниленко стала одним із переможців конкурсу  і здобула диплом Лауреата II-ої премії. ВІТАЄМО!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49(096) 391-28-91(098) 398-20-30 Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Консультуємо абітурієнтів за телефонами: (067) 314-49-10

✔  артист-вокаліст естрадного співу
Консультує: Попова Алла Борисівна, тел. (050) 207-37-73

✔  керівник капели бандуристів, артист оркестру / ансамблю / капели бандуристів, диригент, викладач