​​​​

«Pompei music Fest»

Нещодавно ДЖАЗ-БЕНД КНУКіМ (художній керівник та головний диригент Григорій Постой) був запрошений на Міжнародний музичний українсько-італійський  проект «Pompei music Fest». Відтак, за підтримки ректорату Київського національного університету культури і мистецтв, студенти факультету музичного мистецтва мали можливість отримати творче натхнення у визначних місцях Італії.

Дорогою на фестиваль учасники оркестру відвідали площу Святого Марка та прогулялися вишуканими вузенькими вуличками у Венеції, доторкнулися до святинь собору Святого Петра, відчули дух перемоги у Колізеї (Рим), піднялися на Везувій та насолодилися таємничою атмосферою давнього міста Помпеї. А також відвідали православну церкву української діаспори у місті Помпеї.

Протягом фестивальних днів студенти ознайомилися з традиційною італійською культурою, обмінялися досвідом на численних Jam session. Григорій Постой та музиканти Джаз-Бенду КНУКіМ незмінно демонстрували професійний український і світовий джаз під час щоденних концертних виступів. Окрасою виступів джазових музикантів КНУКіМ став неповторний саунд зіркових співаків, відомих далеко за межами столиці України – Сергія Костецького і Андрія Кривоноса. Публіка із захопленням сприймала виконавців, щиро аплодуючи.

Окрім досвідчених виконавців соло із джаз-бендом виконували солісти – учні Київської школи джазового та естрадного мистецтва, які також були у складі української делегації на «Pompei music Fest». Єдина в Україні державна Школа джазового та естрадного мистецтв Дніпровського району міста Києва, являє собою унікальну структуру, в якій   дітей та дорослих навчають основам традиційного та сучасного джазу, академічній, рок- і поп-музиці на інструментальному та вокальному відділеннях.

Вже не перший рік факультет музичного мистецтва співпрацює із джазовою школою і її директором – відомим українським музикантом Петром Полтарєвим: викладачі школи є керівниками виробничої практики студентів – музикантів КНУКіМ, а сама Школа – незамінною базою ознайомчої, навчальної і виробничої практики для кнукімівців. Професійний підхід до навчання у Школі і консолідація кращих сили української естради та джазу дає можливість кнукімівцям підвищувати свій фах в майстер-класах зірок світового рівня, формувати, розвивати, досліджувати і пропагувати основні тенденції вітчизняного естрадного та джазового музикування, опановувати різні методики музичного навчання, напрацьовувати необхідний в подальшій професійній реалізації практичний досвід музикування і педагогічної майстерності.

На  «Pompei music Fest» учні джазової школи стали справжніми зірками – публіка фестивалю щиро аплодувала маленьким виконавцям, а фахівці підкреслювали майстерність джаз-бенду КНУКіМ, у супроводі якого співали маленькі київські зірочки, а також харизматичність керівника кнукімівського джазового колективу – відомого українського джазмена Григорія Постоя.

Італія залишиться яскравим спогадом для музикантів - кнукімівців, а українське джазове виконавство звучатиме відлунням у серцях італійців.

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49(096) 391-28-91(098) 398-20-30 Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Консультуємо абітурієнтів за телефонами: (067) 314-49-10

✔  артист-вокаліст естрадного співу
Консультує: Попова Алла Борисівна, тел. (050) 207-37-73

✔  керівник капели бандуристів, артист оркестру / ансамблю / капели бандуристів, диригент, викладач