​​​​

Майстер-клас Дідка С.В.

Традиційно, під час практики на кафедрі інструментального мистецтва проходить серія  цікавих майстер-класів та яскравих творчих зустрічей. 17.01.2017р. відбувся майстер-клас диригента Київського національного академічного театру оперети,талановитого аранжувальника керівника ансамблю української музики «Гарнограй» Сергія Дідка.

Тема зустрічі була надзвичайно цікавою та актуальною - «Український ансамбль народної музики: еволюція жанру». В майстер-класі активну участь взяв студентський ансамбль народної музики КНУКіМ «Гарнограй» у складі К.Конопатіної (скрипка) Н.Харченко (скрипка), Т. Білінець (сопілка), О. Горошко (баян), Є.Солошенко (ударні). Різноматний репертуар ансамблю  дозволив представити еволюцію жанру від  «троїстих музик», до сучасного багатотембрового ансамблю народної музики, від фундаторів української народної інструментальної музики - В. Попадюка, І. Міського, П. Терпелюка та ін., до експериментальних творів сучасних авторів -В. Самофалова, М. Голючека, С. Дідка.

Так, на прикладі твору Д. Попійчука «Старовинний весільний козачок», студентам розкрили секрети принципів інструментовки:фактурні, тембральні, колористичні, регістрові. Перша частина сюїти В. Самофалова «Мальовнича Україна», у виконанні ансамблю  вразила аудиторію чіткістю форми, логікою драматургії та засобами оркестровки, якими користується композитор для досягнення імітації «народного» звучання. Кульмінацією зустрічі став твір для двох сопілок «Балканіка» в аранжуванні С. Дідка, який полонив своєю ритмікою та запальною мелодикою. Творча та дружня атмосфера зустрічі сприяла спільному музикуванню, до якого долучилися  студенти Д. Гончарук А. Нагорний, А. Юськевич, що перетворило зустріч на справжній фольк-сейшин.

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49(096) 391-28-91(098) 398-20-30 Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Консультуємо абітурієнтів за телефонами: (067) 314-49-10

✔  артист-вокаліст естрадного співу
Консультує: Попова Алла Борисівна, тел. (050) 207-37-73

✔  керівник капели бандуристів, артист оркестру / ансамблю / капели бандуристів, диригент, викладач