​​​​

Неймовірна любов до справи!

«Викладач музики в середній школі перш за все повинен мати палкий, яскравий темперамент та неймовірну любов до справи», - переконана Н.О. Перцова.

25 січня - Тетянин день, день Студента – ці свята на факультеті музичного мистецтва ознаменувалися визначною культурно – мистецькою подією. На кафедрі народнопісенного та хорового мистецтва відбувся майстер-клас Заслуженого працівника культури України доцента Перцової Наталії Олександрівни. Перцова Наталія Олександрівна відома не лише як доцент кафедри, фаховий викладач диригування та музично-теоретичних дисципліни. Перцова Н.О. – відома ще й як надзвичайно високо кваліфікований викладач музики в ЗОШ. Саме специфічним засадам викладання музики для школярів і був присвячений майстре-клас.

Неповторна позитивна енергетика наповнила аудиторію з появою Перцової Н.О. Протягом майстер-класу, котрий тривав півтори години, Наталія Олександрівна висвітлила специфічні особливості викладацької майстерності в середній школі. Значну увагу було приділено проблематиці підбору репертуару. Адже сучасне урбанізоване мислення дітей, активне тиражування значною мірою примітивного, шарованого музичного продукту, котрим наповнені соціальні мережі, визначають проблематику для кожного викладача музики: «А як же зацікавити учня?», «Як подати матеріал, затвердженій у освітніх програмах, викликавши в учнях любов до музики, та зародити зернятка високого музичного смаку?»

Саме на цій проблемі і зупинилась Наталія Олександрівна більш детально. Продемонструвавши присутнім авторську збірку творів для учнів 1-6 класів, авторка зауважила, що досконале володіння фортепіано – це фундаментальний аспект, що багато в чому визначає фахову майстерність вчителя музики ЗОШ.

«А як же правильно розучити пісню з школярами, котрі ще не знають нот, а тим більше не володіють навичками читання з листа, як артисти хору?» - пролунало запитання з аудиторії. Цього дня жодному запитанню не судилось залишитись без відповіді. Наталія Олександрівна відповіла: «Без жодних проблем, найкраще все пізнається при практичній демонстрації, зараз я Вам все покажу»;))), та через 20 хвилин вся аудиторія дружно та захоплено виконувала твір з авторської збірки Н.О. Перцової. Майстер-клас завершився бурхливими оваціями та всезагальним проханням про повторний майстер клас від Наталії Олександрівни. Кожен присутній отримав значний обсяг теоретичних знань, практичних навичок та позитивної енергетики. Дякуємо Наталії Олександрівні!!!!!!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49(096) 391-28-91(098) 398-20-30 Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Консультуємо абітурієнтів за телефонами: (067) 314-49-10

✔  артист-вокаліст естрадного співу
Консультує: Попова Алла Борисівна, тел. (050) 207-37-73

✔  керівник капели бандуристів, артист оркестру / ансамблю / капели бандуристів, диригент, викладач