​​​​

Вдосконалюємо майстерність

Саме під час ознайомчої, навчальної і виробничої практики студенти – музиканти КНУКІМ мають унікальну можливість вдосконалювати свою майстерність під час участі у майстер-класах відомих українських музикантів і зіркових випускників – кнукімівців. 27 січня 2017 року у головному корпусі КНУКіМ видбувся майстер-клас професора класу ударних інструментів Георгія Васильовича Черненка.

Черненко Георгій Васильович – заслужений артист України, професор, композитор, лауреат Всеукраїнського конкурсу музикантів-виконавців (1980, Донецьк), лауреат Всесоюзного конкурсу музикантів-виконавців (1980, Таллінн, Естонія), лауреат Міжнародних конкурсів (1997, Познань, Польща; 2001, Сеул, Південна Корея); в минулому – артист вищої категорії Національного заслуженого академічного народного хору ім. Г. Верьовки, сьогодні – артист Національного академічного симфонічного оркестру і Національного ансамбпю солістів «Київська камерата».

Під час спілкування із Майстром студенти дізнались про технічні навички та особливі прийоми гри на ударних інструментах, особливості поєднання різних тембрів інструментів у ансамблевій грі, а також про специфіку аплікатурних та інтонаційних труднощів. Участь у майстер-класі взяли студенти Станіслав Маслов та Юрій Гладкий, які на практиці продемонстрували деякі прийоми гри і різноманітну техніку володіння ударними інструментами. Чекаємо на наступні пізнавальні і цікаві майстер-класи!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49(096) 391-28-91(098) 398-20-30 Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Консультуємо абітурієнтів за телефонами: (067) 314-49-10

✔  артист-вокаліст естрадного співу
Консультує: Попова Алла Борисівна, тел. (050) 207-37-73

✔  керівник капели бандуристів, артист оркестру / ансамблю / капели бандуристів, диригент, викладач