Факультет музичного мистецтва

​​​​

Зірковий майстер-клас від «Даха-Браха»

Київський національний університет культури і мистецтв – це справжня майстерня по підготовці зіркових музикантів! Зустрічі із зірковими випускниками, що вже мають своє ім’я в українському і навіть світовому мистецькому просторі – це неоціненні майстер-класи!

29 січня музиканти КНУКіМ спілкувалися із українським етно-хаос-гуртом «Даха-Браха», усі музиканти якого є нещодавніми випускниками ФММ КНУКіМ! Олена Цибульська, Ірина Коваленко і Ніна Гаренецька є дипломованими фольклористами, під час навчання в нашому університеті співали у фольклорному ансамблі «Кралиця» і опановували тонкощі народної манери співу під керівництвом професора Івана Григоровича Сінельнікова.

Зіркові наші гості із зовсім не зірковою поведінкою є бажаними і довго очікуваними співрозмовниками для кнукімівців: графік гастрольних подорожей гурту Європою і Америкою розписаний на півроку вперед, тож поспілкуватися із колишніми студентами КНУКіМу, а тепер – справжніми світовими зірками, прийшло багато бажаючих.

Долучилися до зустрічі і колишні однокурсники зіркових «дахобраховців» - сьогодні також відомі українські митці - фольклористи: солістка Національної філармонії України Тетяна Школьна, соліст Київського академічного ансамблю народної музики «Дніпро» Максим Бережнюк, керівник проекту «Бурса фольклору» Валерій Гладунець, солістка етно-рок-гурта «ФолкиФанки» Людмила Терзійська та багато-багато інших, що разом здобували знання у фольклорному ансамблі «Кралиця» - великій мистецькій родині, яка нещодавно відсвяткувала 25-річчя своєї творчої діяльності.

«Даха» просто спілкувалася із учасниками майстер-класу, дівчата відповідали на питання про історію своєї групи, про те, як вчилися грати на ударних інструментах, адже за освітою усі є вокалістами. Розповіли і про самий початок своєї творчої кар’єри: про спів у київському дитячому фольклорному ансамблі «Яворина», і щиро подякували своїм наставникам по «Яворині», що були присутніми на зустрічі, Оксані Іванівні Мілевськиій і Ірині Анатоліївні Бонковській, доречі, випускниці першого випуску «Кралиці» 1994-го року.

Звичайно, багато співали. Соцмережі по закінченню зустрічі із «Дахою» вибухнули емоціями: студенти розміщували фото із своїми кумирами, висловлювали свої почуття. На приклад, студентка – другокурсниця Ріта Козинська так підписала своє фото із дівчатами із «ДахаБрахи» в соцмережі «ВКонтакті»: «Я не можу передати Вам, наскільки я тут щаслива!!! Мене рвало на шматочки, такого емоційного підриву я давно не отримувала!!! Мої улюблені дівчата з гурту «ДахаБраха»!)) Ті - кому я завдячую, що почала займаюся фольклором! Адже саме їхня творчість дала мені поштовх! P.S.: моє натхнення...люблю!)»

Швидко промайнув час майстер-класу, але кожний студент зрозумів: якщо бажаєш творчо реалізуватися, потрібно наполегливо працювати і не боятися мистецьких експериментів! Дякуємо артистам нашої «Дахи Брахи» за те, що усією своєю творчістю вони популяризують Україну і наш вуз!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49(096) 391-28-91(098) 398-20-30 Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Консультуємо абітурієнтів за телефонами: (067) 314-49-10

✔  артист-вокаліст естрадного співу
Консультує: Попова Алла Борисівна, тел. (050) 207-37-73

✔  керівник капели бандуристів, артист оркестру / ансамблю / капели бандуристів, диригент, викладач
Консультує: Дорофєєва Вероніка Юріївна, тел. (068) 776-07-08

✔  керівник народного хору, диригент, артист хору, соліст-вокаліст, викладач
Консультує: Скопцова Олена Михайлівна, тел. (067) 920-65-74

✔  керівник фольклорного ансамблю, артист ансамблю, викладач
Консультує:
Сінельнікова Валентина Володимирівна, тел. (098) 398-20-30

✔  керівник академічного хору, диригент, артист хору, соліст-вокаліст, викладач​
Консультує: Кречко Наталія Михайлівна, тел. (067) 279-73-74