​​​​

Навчаймося майстерності диригування

31 січня на факультеті музичного мистецтва відбувся МАЙСТЕР-КЛАС Святослава Івановича ЛИТВИНЕНКА — українського диригента, народного артиста України, професора Національної музичної академії України імені П. Чайковського.

Маестро в різні роки працював: диригентом симфонічного оркестру Держтелерадіо УРСР, головним диригентом Київського театру оперети. За 10 років роботи з симфонічним оркестром Українського радіо здійснив близько 400 записів до фонду радіо, переважна більшість яких – твори українських композиторів: Л. Дичко, К. Домінчена, І. Карабиця, Б. Лятошинського, Г. Майбороди, Є. Станковича, І. Шамо. Також має численні записи з провідними оперними співаками – А.Кочергою, А. Мокренком, Л. Остапенко, Г. Циполою.

У 1983 - 1989 роках в Київському державному театрі оперети С. Литивенко здійснив постановку 15 музичних вистав: «Баядера» та «Принцеса цирку» І. Кальмана, «Царевич» Ф. Легара, «Севастопольський вальс» К. Лістова, «Собор Паризької богоматері» В. Ільїна, «Сорочинський ярмарок» О. Рябова. Починаючи з 1996 року Маестро очолював Академічний оркестр народної та популярної музики Національної радіокомпанії України, паралельно почав викладати оркестрове диригування у Національній музичній академії ім. П.Чайковського.

З 2008 року працює за сумісництвом в Київському національному академічному театрі оперети. 2009 року стає диригентом-постановником масштабного проекту – оперети «Сорочинський ярмарок» за М.В. Гоголем О. Рябова із режисером-постановником Б. Струтинським та композитором Б. Кривопустом. У 2010 році його як диригента-постановника відзначено премією «Київська пектораль» у номінації «За найкращу музичну виставу». Як композитор С. Литвиненко створив понад 150 оркестровок — для камерних ансамблів, оркестру народних інструментів та симфонічного оркестру.

Ось такий зірковий, надзвичайно інтелігентний і глибокий Майстер був гостем кнукімівських інструменталістів! ЦІКАВО: У ВІКІПЕДІЇ в статті про Маестро ВЖЕ РОЗМІЩЕНА ФОТОГРАФІЯ «Святослав Литвиненко в КНУКіМ, 2017»!!! ОПЕРАТИВНО!!!

Дякуємо Майстру за можливість доторкнутися до глибин його таланту, зрозуміти, що ми є сучасниками видатних музикантів!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49(096) 391-28-91(098) 398-20-30 Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Консультуємо абітурієнтів за телефонами: (067) 314-49-10

✔  артист-вокаліст естрадного співу
Консультує: Попова Алла Борисівна, тел. (050) 207-37-73

✔  керівник капели бандуристів, артист оркестру / ансамблю / капели бандуристів, диригент, викладач