Ігор Діденчук і Юлія Вітранюк

Прямий ефір з зірковими студентами

10 серпня 2022 року на факультеті музичного мистецтва КНУКіМ відбувся прямий ефір з зірковими студентами ФММ – студентами і випускниками освітньої програми «Музичний фольклор» Ігорем Діденчуком і Юлією Вітранюк.

Артур Тищенко

Перемога у конкурсі «Квіти надії»

Не перестаємо радіти перемогам наших суперталановитих студентів! І знову отримали приємну звістку про нові творчі досягнення літа – 2022!

Тетяна Редька

Перемога у конкурсі «Співоча птаха»

Зовсім нещодавно відбувся дистанційний вокальний конкурс «Співача птаха», перемогу у ньому здобула студентка 3-го курсу освітньої програми «Диригентсько-хорове мистецтво (народне)» Тетяна Редька.

Тимофій Музичук Kalush Orchestra

Тимофій Музичук у проекті #VOICESOFNATION

#VOICESOFNATION – проєкт за участі українських артистів і зірок спорту, спрямований на промоцію української пісні й поезії та підтримку нашої країни у світі.

Михайло Поплавський

Розклад творчих конкурсів для осіб з ОНТ

Київський національний університет культури і мистецтв оголошує додатковий розклад консультацій і творчих конкурсів для осіб, місце проживання яких зареєстровано (задекларовано) на особливо небезпечній території.

Деканат

Адреса: Україна, м. Київ, вул. Чигоріна, 20 (ауд.48)

Режим роботи: ПН. - ПТ.: 08:30 - 17:30

Відповімо на ваші питання