Еля Хачатрян

Еля Хачатрян – переможець Міжнародного конкурсу!

22 - 26 квітня 2022 року відбувся Міжнародний багатожанровий конкурс-фестиваль «Golden world 2022» (м. Прага, Чехія). Понад 550 учасників з України, Польщі, Грузії, Азербайджану, Молдови, Литви та Словакії взяли участь у конкурсі.

Вітаємо з днем вишитої сорочки!

Цей день присвячений гордості нашого народу – українській вишиванці! Українська вишиванка зберігає історію і традиції нашого народу. Вишиті сорочки здавна допомагали українцям зберегти свою ідентичність.

Вероніка Дорофєєва

Прямий ефір з Веронікою Дорофєєвою

18 травня 2022 р. на сторінці факультету музичного мистецтва КНУКіМ в Інстаграм – knukim_fmm – відбувся прямий ефір з Веронікою Дорофєєвою.

Ігор Діденчук Kalush Orchestra

Ігор Діденчук з "Kalush Orchestra" вже у столиці!

На Київському вокзалі гучно зустріли члена гурту-переможця «Євробачення-2022» Kalush Orchestra – Ігоря Діденчука – студента –фольклориста 4-го курсу факультету музичного мистецтва КНУКіМ!

Програма творчого конкурсу - 2022

Шановні абітурієнти! Вступаючи до Київського національного університету культури і мистецтв на спеціальність 025 «Музичне мистецтво», абітурієнт повинен пройти творчий конкурс, який є профільним конкурсним предметом.

Деканат

Адреса: Україна, м. Київ, вул. Чигоріна, 20 (ауд.48)

Режим роботи: ПН. - ПТ.: 08:30 - 17:30

Відповімо на ваші питання