EtnoGen

Нова пісня від EtnoGen

З радістю знайомимо усіх з новою піснею музичного проєкту EtnoGen, у складі якого працюють наші студенти: магістрантка 1-го року навчання Женя Мазуренко і студент 4-го курсу ФММ КНУКіМ Віталій Дужик, а також випускник нашого факультету Сергій Радіон.

Альона Гордієнко – Лауреат І-ої премії!

Бандуристи факультету музичного мистецтва КНУКіМ знову дарують нам перемогу на міжнародній мистецькій арені! Кожна така перемога – це здобуток у скарбничку кафедри, факультету і загалом університету!

Студентська наука - 2022

На факультеті музичного мистецтва КНУКіМ відбулася щорічна науково-практична конференція здобувачів вищої освіти, магістрантів та аспірантів «Молода музикологія КНУКіМ – 2022. Наука і практика».

Тарас Яницький та Людмила Кузьмівна Посікіра

Співпраця з мистецькими ЗВО України

Важливою формою підвищення якості викладання є взаємні відвідування навчальних занять викладачами кафедри музичного мистецтва ФММ КНУКіМ.

Анна Христенко – Лауреат ІІ премії!

Засновником Міжнародного фестивалю-конкурсу музичного мистецтва «Київський колорит» є Національна всеукраїнська музична спілка при підтримці Міністерства культури України.

Деканат

Адреса: Україна, м. Київ, вул. Чигоріна, 20 (ауд.48)

Режим роботи: ПН. - ПТ.: 08:30 - 17:30

Відповімо на ваші питання