Онлайн-зустріч з Юрієм Рибаком

В рамках академічної мобільності студентів освітньої програми "Музичний фольклор" на факультеті музичного мистецтва КНУКіМ відбулася онлайн-зустріч з кандидатом мистецтвознавства Юрієм Рибаком (Львів).

Валерія Єрмолаєва

Вітаємо Валерію Єрмолаєву з перемогою!

Вітаємо студентку 2-го курсу Валерію Єрмолаєву з перемогою на Міжнародному фестивалі-конкурсі! Наша талановита студентка – бандуристка стала Лауреатом ІІ-ої премії на Міжнародному фестивалі-конкурсі дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «Uman Splash Fest» в номінації «Вокально-інструментальне мистецтво» (V вікова категорія).

Вебінар з академічної доброчесності

На Факультеті музичного мистецтва Київського національного університету культури і мистецтв відбувся вебінар з академічної доброчесності для науково-педагогічних працівників та співробітників кафедри музичного мистецтва.

Онлайн-зустріч з Русланом Трочинським

В рамках академічної мобільності студентів освітньої програми "Музичний фольклор" на факультеті музичного мистецтва Київського національного університету культури і мистецтв відбулась міжнародна онлайн-зустріч з Русланом ТРОЧИНСЬКИМ – українським і естонським музикантом, лідером фолк-рок гурту «Свята Ватра» (Svjata Vatra).

Галина Степанівна Гаценко

Відкрите заняття Галини Гаценко

На факультеті музичного мистецтва КНУКіМ відбулося відкрите практичне заняття заслуженого працівника культури України Галини Степанівни Гаценко на здобуття вченого звання «доцент» по кафедрі музичного мистецтва Київського національного університету культури і мистецтв.

Деканат

Адреса: Україна, м. Київ, вул. Чигоріна, 20 (ауд.48)

Режим роботи: ПН. - ПТ.: 08:30 - 17:30

Відповімо на ваші питання