Спеціальність 025 «Музичне мистецтво»

Кваліфікація: бакалавр музичного мистецтва, керівник фольклорного ансамблю, артист ансамблю, викладач фахових дисциплін, фольклорист

Мета програми

підготувати висококваліфікованих, конкурентноздатних фахівців з музичної фольклористики відповідно до вимог державного стандарту вищої освіти України в галузі музичного мистецтва із широким доступом до працевлаштування у виконавській, музично-педагогічній, експедиційно-дослідницько-музикознавчій, організаційно-управлінській, просвітницькій сферах культурного життя.

ОСНОВНІ НАПРЯМИ ПРОФЕСІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Мистецький і музично-просвітницький

Вивчення і формування духовних потреб різних соціальних груп та вікових категорій населення у фольклористичній музично-просвітницькій діяльності; розробка і реалізація фольклористичних просвітницьких проектів з метою популяризації музичного мистецтва, культури і освіти у широких колах суспільства із залученням сучасних ЗМІ.

Музично-педагогічний

Використання можливостей освітнього середовища для забезпечення якості освіти, в тому числі із застосуванням інформаційних технологій; здійснення професійної самоосвіти і особистісного зростання, проектування подальшого освітнього маршруту і професійної кар'єри.

Музично-виконавський

Створення художньо-освітнього середовища через концертно-виконавську діяльність, участь у формуванні репертуарної політики творчих колективів; здійснення професійних консультацій в підготовці фольклористичних творчих проектів у галузі музичного мистецтва і культури.

Організаційно-управлінський

Здійснення функцій керівника структурних підрозділів у державних і муніципальних органах управління культури в організаціях сфери культури і мистецтва, творчих спілках і товариствах; розробка та реалізація творчих проектів (концертів, фестивалів, конкурсів, майстер-класів, ювілейних заходів, музично-фольклористичних експедиційних досліджень тощо); керівництво художньо-творчим колективом (фольклорним колективом) тощо.

НАШІ ВИПУСКНИКИ МОЖУТЬ ЗАЙМАТИ ПОСАДИ

Фольклорист

Артист-соліст (хору / ансамблю)

Артист-соліст-інструменталіст.

Артист ансамблю (пісні й танцю, вокально-інструментального, вокального, естрадно-інструментального, хорового, народних інструментів та ін.)

Керівник хору (фольклорного ансамблю)

Викладач початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів

Викладач професійного навчально-виховного закладу

Керівник оркестру (ансамблю, фольклорного ансамблю) народних інструментів

КОНКУРСНІ ПРЕДМЕТИ

Спеціальність - 025 «Музичне мистецтво»

Мотиваційний лист

Національний
мультипредметний тест

Творчий конкурс

Запрошуємо на навчання у кращому мистецькому вищому навчальному закладі України!

*Згідно консолідованого рейтингу закладів вищої освіти України: "Топ-200 Україна", "Scopus" та "Бал ЗНО на контракт".

нагорода

НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИЙ СКЛАД

(для перегляду повної інформації натисніть курсором на прізвище або пальцем на фото)