Андрійчук Петро Олександрович

Андрійчук Петро Олександрович

Заслужений працівник культури України, професор.

InstagramFacebookЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.ORCIDGoogle ScholarScopus IDWeb of Science

Художній керівник та диригент заслуженого народного ансамблю пісні і танцю України «Дарничанка»; музично-громадський діяч – секретар Національної всеукраїнської музичної спілки, член правління - голова Київського обласного відділення Всеукраїнського хорового товариства ім. Миколи Леонтовича, член Головної Ради Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Тараса Шевченка, член секретаріату Товариства зв’язків з українцями за межами України «Україна-Світ»; кавалер ордена «За заслуги» ІІІ ступеня, лауреат премії ім. Івана Огієнка. Стипендіат президентської стипендії видатним діячам культури і мистецтва (Указ №42/2021).

Концертував у Австрії, Білорусі, Болгарії, Великобританії, Грузії, Італії, Китаї, Литві, Молдові, Польщі, Росії, Румунії, Сербії, Словаччині, США, Угорщині, Франції, Хорватії, Чехії. Автор понад 100 інструментовок для ансамблів та оркестру народнихінструментів, обробок та оригінальних творів для народного хору. Голова і член журі численних фестивалів і конкурсів хорових і фольклорних колективів в Україні та за кордоном.