Дорофєєва Вероніка Юріївна

Дорофєєва Вероніка Юріївна

Кандидат мистецтвознавства, доцент.

InstagramFacebookЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.ORCIDGoogle ScholarScopus IDWeb of Science

Заступник декана з наукової роботи. Гарант освітньої програми "Бандура і кобзарське мистецтво". Закінчила Національну музичну академію ім. П. Чайковського (2003). Захистила дисертацію на тему: «Полістилізм у творчості Євгена Станковича як семіотичний феномен» (2010), отримала диплом доцента (2012). Автор низки наукових праць у галузі музичного мистецтва та виконавства у т. ч. статей у фахових виданнях, WoS, монографій. Співорганізатор міжнародних та всеукраїнських конференцій, учасник програми Erasmus+,член редакційної колегії фахового журналу категорії «Б» Вісник Київського національного університету культури і мистецтв.

Серія: Музичне мистецтво, член Національної всеукраїнської музичної спілки (2018).Нагорожена почесними грамотами Міністерства освіти і науки України. Викладає дисципліни: «Етносольфеджіо», «Сольфеджіо», «Гармонія», «Музична педагогіка та психологія», «Методологія підготовки магістерського творчого проекту», керує магістерськими та кандидатськими дослідженнями.