Коляда від ансамблю «Придане»

Вітаємо вас, люди добрі, з Різдвом та Новим Роком! Сьогодні вам колядує студентський фольклорний колектив «Придане» Київського національного університету культури і мистецтв. Засновник та художній керівник – викладач КНУКіМ, фольклорист, дослідник традиції українського Полісся Олена Видрич.

коляда від ансамблю Придане

Колядка на господаря «В дядька Івана хороша жінка» з села Тельче Маневицького району Волинської області. Цю колядку особисто записала і розучила разом зі студентами художня керівниця колективу Олена Видрич. Режисер, оператор, монтаж, колір, звук: Денис Страшний. Відео створено спільно з організацією DOCUTOLOKA. За підтримки Михайла Шелеста та Володимира Демченко. Особлива подяка творчій майстерні «Світлиця» та аутлет-містечку «Мануфактура». Виконують: Дмитро Гаранжа, Максим Тютюнник, Владислава Цицьора, Дарина Бородій, Елеонора Хачатрян. Дай, Боже, на той год дождати і знову колядувати!

коляда від ансамблю Придане