Прем’єра мюзиклу Андрія Бондаренка

В Національній філармонії України відбулася прем’єра мюзиклу «Кай і Герда», музику до якого написав кандидат мистецтвознавства, викладач кафедри музичного мистецтва КНУКіМ Андрій Бондаренко (лібрето – Олена О'Лір, диригент-постановник – Оксана Дондик). Знайомимось з автором!

Мюзикл Андрія Бондаренка виконав дитячий хор «Веселий акцент» школи мистецтв міста Українка (художня керівниця і головна диригентка – заслужена артистка України Оксана Дондик). Солістами були: Тимофій Глущенко (Кай), Ольга Дондик (Герда), Софія Масленко (Принцеса), Тимофій Антонов (Принц), Валерія Юзефович (Розбійниця), Володимир Куницький (Крук), Софія Думітро (Троянда). Концертмейстер (фортепіано) – Андрій Бондаренко, партія контрабаса – Дмитро Третяк.

прем’єра мюзиклу Кай і Герда

Дитячий хор «Веселий акцент» існує від 2014-го року. Його створила заслужена артистка України Оксана Дондик на базі учнів молодших класів школи мистецтв міста Українка (Київська область). Поступово колектив перетворився на великий зведений хор, у якому співають діти віком від 7 до 16 років. Основною «родзинкою» колективу є поєднання жанру хорового мистецтва з театралізацією та хореографією. Важливим досягненням є створення «Дитячого хорового театру», який і виконав вперше в Україні новорічний мюзикл «Кай і Герда» Андрія Бондаренка. Вітаємо нашого талановитого викладача і бажаємо його твору довгого мистецького життя!

Андрій Бондаренко концертмейстер

концертмейстер Андрій Бондаренко