Сергій Дідок: шлях до перемоги!

В мистецькому журналі «Афіша» вийшло друком велике і цікаве інтерв’ю професора ФММ КНУКіМ заслуженого діяча мистецтв України, головного диригента Київського Національного академічного театру оперети Сергія Дідка.

Сергій Дідок у журналі Афіша

З великою приємністю завжди розповідаємо про здобутки наших викладачів і студентів. Сьогодні – про інтерв’ю Сергія Володимировича Дідка в поважному українському журналі «Афіша» під гаслом номеру «Шлях до перемоги» писати вдвічі приємніше! Адже він є не лише викладачем кафедри музичного мистецтва КНУКіМ, але й нашим зірковим випускником!

Сергій Дідок у журналі

«Хто дійсно бажає – той шукає шляхи для реалізації мети!» - переконаний Сергій Дідок. Мистецька доля нашого героя є свідченням цього життєвого кредо: студент училища, потім – студент – інструменталіст Університету культури, далі – навчання у Київський консерваторії в класі диригування у легендарного Вадима Гнєдаша, далі – аспірантура в КНУКіМ, створення ансамблю народної музики «Гарнограй» ФММ КНУКіМ й численні гастролі з ним Німеччиною, Чехією, Польщею, Австрією та багатьма іншими європейськими країнами, а також робота в Київському театрі оперети і мистецькі пошуки – композиторські, диригентські, виконавські…

Сергій Дідок

Факультет музичного мистецтва КНУКіМ пишається такими випускниками, а тепер вже й викладачами! Бажаємо Вам, шановний Сергію Володимировичу, нових феєричних проектів в театрі оперети, талановитих студентів в Університеті культури, наснаги, невичерпної творчості й підкорення нових мистецьких вершин!