Відбулися зйомки концертного кліпу «Батько»

Що може бути на світі важливішим, ніж батьки й діти?! Пісня "Батько" саме про це – про вічні людські цінності! Участь в зйомках нового концертного кліпу Михайла Поплавського у 3D-технологіях взяв зведений чоловічий хор факультету музичного мистецтва КНУКіМ!

Поплавський на зйомках

концертний кліп Батько

20 хлопців - красенів - талановиті музиканти, креативні й харизматичні виконавці: хорові диригенти й вокалісти, фольклористи й бандуристи – разом з Михайлом Михайловичем стверджують у цьому кліпі, що родина – це найважливіше в житті! Батьки – це святі люди для кожного з нас! Бережіть їх, поки вони живі! Шануймо наших батьків!

Зйомки кліпу Батько

Відзняли два концертні кліпи в один день – «Сину мій» і «Батько»! За 8 годин! Це рекорд! Команда Михайла Поплавського продовжує підкорювати світовий тренд – 3D віртуальна реальність (Led cube, VR)! Чекаємо з нетерпінням на прем'єру! А зараз пропонуємо послухати і подивитися пісню "Батько" з концерту Михайла Поплавського "Я у тебе один" (Київ, Палац спорту, 2018 рік, також за участі чоловічого хору факультету музичного мистецтва КНУКіМ).