Відбувся форум роботодавців ФММ КНУКіМ

На факультеті музичного мистецтва КНУКіМ за участі студентів, науково-педагогічних працівників, гарантів освітніх програм та представників мистецької спільноти України відбулася Zoom-зустріч з Радою стейкхолдерів - роботодавців.

форум роботодавців

Участь у першій сесії Форуму (10 червня, 15.00 – 16.00) взяли: Народний артист України Микола Гобдич (Муніципальний хор "Київ"), Народний артист України Володимир Курач (Чоловіча капела ім. Л. Ревуцького), Народний артист України Юрій Курач (Національна капела бандуристів України), Народна артистка України Олена Кулик (Київський академічний ансамбль української музики "Дніпро"), заслужений працівник культури України Анжела Масленікова (головний хормейстер Київського академічного театру опери та балету для дітей та юнацтва).

форум роботодавців

Участь у другій сесії Форуму (10 червня, 17.00 – 18.00) взяли: заслужений діяч мистецтв України Сергій Вовк (Академічний ансамбль пісні і танцю "Сіверські клейноди"), заслужений діяч мистецтв України Сергій Дідок (в. о. головного диригента Київського академічного театру оперети), художній керівник - директор КАТУФ "Берегиня" Ільїна Генсицька - Семенцова, керівник художній КАФЕА "Калина" Інна Ковтун, заслужений працівник культури України Олена Євець (директор – розпорядник Національного академічного оркестру народних інструментів України п/к В. Гуцала).

форум роботодавців

Рада роботодавців факультету музичного мистецтва КНУКіМ створена для координації діяльності викладацького складу кафедри музичного мистецтва, здобувачів вищої освіти та зацікавлених сторін для роботи, направленої на удосконалення та покращення якості підготовки майбутніх фахівців. ЇЇ членами є замовники освітніх послуг, фахівці-практики, потенційні роботодавці за галуззю освіти, представники соціальних груп, які зацікавлені у соціальному партнерстві.

форум роботодавців

Залучення реальних роботодавців на етапі проєктування освітніх програм допоможе більш ефективно сформувати програмні результати навчання, що реально відображатимуть потреби ринку праці. Метою обговорення є залучення передових ідей та реагування на потреби ринку праці, а не формальне виконання процесу заради «галочки». Періодичне обговорення з роботодавцями діючої програми, її елементів допоможе вчасно внести необхідні корективи за необхідності та зреагувати на актуальні запити.