Юлія Вітранюк

Юлія Вітранюк – лауреат премії мера м.Києва!

Студентка – фольклористка 4-го курсу факультету музичного мистецтва КНУКіМ Юлія Вітранюк стала Лауреатом премії мера м. Києва Віталія Кличка за 2021 рік!

Про це йдеться у Розпорядженні міського голови від 04 червня 2021 року № 441 «Про присудження премії Київського міського голови за особливі досягнення молоді у розбудові столиці України - міста-героя Києва у 2021 році». Наша талановита студентка стала одним з 15-ти лауреатів в номінації «Творчі досягнення»! Вітаємо Юлію Вітранюк – солістку фольклорного ансамблю «Кралиця» - з ще одним життєвим досягненням! Перемога на фестивалі «Червона рута», перемога на «Київ – етно-мюзик-фесті», авторський проект «Лови намисто» з багатомільйонними переглядами в ютубі, участь в шоу «Голос країни», - це лише невеличкий список Юліних вдач! Визнання її мистецьких здобутків мером столиці України – ще один з них! Вітаємо і пишаємося!

Юлія Вітранюк