Пропозиції стейкхолдерів

Зауваження, пропозиції, рекомендації та побажання щодо удосконалення ОПП «Бандура і кобзарське мистецтво» першого (бакалаврського) рівня освіти надсилати гаранту програми Дорофєєвій Вероніці Юріївні на електронну пошту:

Або пропонуємо заповнити форму для пропозицій щодо вдосконалення ОПП «Бандура і кобзарське мистецтво» першого (бакалаврського) рівня освіти.

blue arrow

ПІБ *
E-mail *
Зазначте категорію стейкхолдерів *
Зміст повідомлення *

Я ознайомився(лась) з політикою конфіденційності сайту і політикою використання cookies і даю свою згоду на збір та обробку персональних даних

ОПП Бандура та кобзарське мистецтво

Відкритий студентський клуб "Молодий диригент

Матеріально-технічне забезпечення ОПП ФММ КНУКіМ

Фестивалі, конкурси, здобутки

(для збільшення натисніть на зображення)

Неформальна освіта

Рада Європи пов’язує неформальну освіту з парадигмою навчання протягом усього життя: «Неформальна освіта – це інтегральна частина концепції навчання протягом усього життя, яка дозволяє молодим людям і дорослим набувати та підтримувати навички, здібності і погляди, що необхідні для адаптації до середовища, яке постійно змінюється. Цього можна досягти завдяки особистим ініціативам кожної людини вчитися поза межами формальної системи освіти».

Спрямування траєкторії навчання здобувачів освіти, що реалізується на факультеті музичного мистецтва співзвучні європейським освітнім цінностям.

Неформальна освіта може відбуватися у формі курсів, тренінгів, майстер-класів, семінарів, воркшопів, спільнот, клубів та інших форматів, які зазвичай не мають стандартизованих програм та формальних оцінок знань.

Неформальна освіта дозволяє людям самостійно обирати те, що їм цікаво і корисно для саморозвитку. Однією з переваг неформальної освіти є те, що вона гнучка та адаптивна до потреб та інтересів кожного конкретного студента. Вона дає можливість вчитися в різних форматах отримувати знання від експертів у своїй галузі, знайомитися з новими людьми та розвивати свої соціальні навички. ОПП Бандура і кобзарське мистецтво підтримує студентську молодь, її ініціативу у особистісному розвитку, сприяє здобуттю знань у неформальній освіті.