Анатолієві Іваницькому – 85!

Анатолій Іваницький

Видатному українському етномузикологові, докторові мистецтвознавства, професорові, член-кореспондентові НАН України, зірковому викладачеві факультету музичного мистецтва КНУКіМ Анатолію Івановичу Іваницькому сьогодні виповнюється 85 років! Колектив кафедри музичного мистецтва КНУКіМ та етномузикологи Університету культури зичать шановному Ювілярові довгих років життя, міцного здоров’я та реалізації усіх задуманих творчих планів!

Анатолій Іваницький

У плідному науковому доробку нашого ювіляра – численні наукові статті, монографії та навчальні посібники, на яких протягом останніх десятиліть виховується плеяда вітчизняних дослідників та популяризаторів музичного фольклору! Детальніше про Вченого див. на сторінці Вікіпедії: https://uk.wikipedia.org/.../%D0%86%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0... На фото - у приміщенні львівської Лабораторії музичної етнології три титани етномузикології (справа наліво): Анатолій Іваницький, Ігор Мацієвський, Богдан Луканюк.