Знову перемоги!

дипломи

Вітаємо студентів 1-го курсу групи ТДА-10 класу вокалу Заслуженого артиста України, соліста Національного театру опери та балету ім. Т. Г. Шевченка М.М. Кірішева Владислава Литвиненка і Андрія Трояна з підкоренням перших професійних мистецьких вершин!

дипломи

Владислав Литвиненко вітаємо з перемогою у IIІ-му Міжнародному вокальному конкурсі «Gran voice» (2-га премія)!Конкурс проходив дистанційно 5 - 9 травня 2021 року під егідою Української хорової асоціації. У складі журі конкурсу були професійні музиканти з України, Молдови та Республіки Македонія.

дипломи

Андрія Трояна вітаємо з перемогою у V-му Міжнародному вокальному конкурсі ім. Квітки Цісик. Конкурс відбувався дистанційно 23 травня у м. Києві, Андрій став Лауреатом 3-ої премії. Ще раз вітаємо наших студентів та їх викладача з перемогою та бажаємо нових творчих успіхів!