Конференції проводяться відповідно до затвердженого Міністерством освіти і науки «Переліку проведення наукових конференцій з проблем вищої освіти і науки в системі Міністерства освіти і науки України»

ЩОРІЧНІ КОНФЕРЕНЦІЇ

Міжнародна науково-практична конференція МУЗИКА В ДІАЛОЗІ З СУЧАСНІСТЮ: ОСВІТНІ, МИСТЕЦТВОЗНАВЧІ, КУЛЬТУРОЛОГІЧНІ СТУДІЇ

Конференція проводиться понад 15 років як кафедральна, факультетська, університетська, всеукраїнська, міжнародна. У фокусі наукових досліджень учасників конференції – сучасні й актуальні питання розвитку музичної культури України й світу: теоретичні, педагогічні, історико-культурологічні, виконавські аспекти, сприйняття і розуміння сучасної музики у поєднанні із розвитком і трансляцією традиційного музичного мистецтва.

Всеукраїнська науково-практична конференція здобувачів вищої освіти та молодих вчених МОЛОДА МУЗИКОЛОГІЯ: НАУКА І ПРАКТИКА

Мета: довести до широкої аудиторії результати сучасних теоретичних досліджень та практичних пошуків здобувачів вищої освіти та молодих вчених у мистецьких, педагогічних, культурологічних аспектах музичної культури, що можуть бути цікавими для дослідників, теоретиків і практиків, а також для широкого загалу всіх, хто цікавиться проблемами музичного мистецтва.

ТЕМАТИЧНІ КОНФЕРЕНЦІЇ 2022 - 2023

Науково-практична інтернет-конференція МИКОЛА ЛИСЕНКО – КОРИФЕЙ І НОВАТОР (до 180-річчя з дня народження)»

Мета: привернення уваги до історії української культури, зокрема: значення постаті М.В. Лисенка у світовій культурі, вивчення стильового, творчого та джерелознавчого аспектів його творчості, виконання його композицій, розвиток закладених ним композиторських та виконавських традицій, дослідження стану та перспектив лисенкознавчих досліджень на сучасному етапі.

Науково-практична інтернет-конференція СОЛОМІЯ КРУШЕЛЬНИЦЬКА – КОРОЛЕВА СВІТОВОЇ ОПЕРНОЇ СЦЕНИ (до 150-річчя з дня народження)

Мета: привернення уваги до історії української культури, зокрема: значення постаті С. Крушельницької у світовому оперно-вокальному мистецтві, вивчення стильового, творчого та джерелознавчого аспектів творчості видатної співачки, дослідження стану та перспектив науково-практичних досліджень мистецької спадщини С. Крушельницької на сучасному етапі.

Науково-практична інтернет-конференція МУЗИЧНИЙ СВІТ ГРИГОРІЯ СКОВОРОДИ (до 300-річчя з Дня народження видатного філософа, просвітителя, музиканта, поета)

Мета: привернення уваги до історії української культури, зокрема: значення постаті Г. Сковороди у світовій філософії та мистецтві, вивчення творчого та джерелознавчого аспектів творчості видатного просвітителя й митця, дослідження стану та перспектив науково-практичних досліджень та практично-виконавських музичних втілень філософсько-мистецької спадщини Г. Сковороди на сучасному етапі.

Науково-практична інтернет-конференція ГНАТ ХОТКЕВИЧ – УНІВЕРСАЛЬНИЙ МИТЕЦЬ СОБОРНИЦЬКОГО ДУХУ (до 145-річчя з дня народження)

Мета: привернення уваги до історії української культури, зокрема: значення постаті Г. Хоткевича у світовій й українській культурі, вивчення стильового, творчого та джерелознавчого аспектів його творчості, виконання його композицій, розвиток закладених ним педагогічних та виконавських традицій, дослідження стану та перспектив досліджень педагогічно-мистецької спадщини Г. Хоткевича на сучасному етапі.

 Всеукраїнська науково-практична інтернет- конференція «ОСТАП ВЕРЕСАЙ – ФЕНОМЕН УКРАЇНСЬКОЇ КУЛЬТУРИ» (до 220-річчя з дня народження кобзаря)

 Мета проведення заходу: привернення уваги до історії української культури, зокрема: значення постаті О. Вересая в українській культурі, вивчення стильового, творчого та джерелознавчого аспектів його творчості, виконання його композицій, розвиток закладених кобзарем виконавських традицій, дослідження стану та перспектив досліджень мистецької спадщини О. Вересая на сучасному етапі та ін.